Dorastenci CVČ Zlaté Moravce. V tejto kategórii súťaží náš klub od sezóny 2008/2009. Odzrkadľuje podstatu a ciele nášho klubu vo výchove mladých hráčov pre tento šport. Jeho súpisku tvoria hráči vychovaní stolnotenisovým krúžkom CVČ Zlaté Moravce. Za svoje 4 roky pôsobenia stihol postúpiť z 2.dorasteneckej ligy do prvej a hneď vo svojom premiérovom ročníku sa dostal do finále 1. dorasteneckej ligy Nitrianskeho kraja. Na suverénnu Nitru však už pred finále strácal 3 body, čo bol nedostihnuteľný náskok. V trojčlennom finále, ktoré sa konalo v hale ŠOG Nitra tak naši chlapci obhájili 2 miesto a do celoslovenského finále tak nepostúpili.

Prišla tak sezóna 2009/2010 a v nej fantastická séria víťazstiev. Naši dorastenci v 8 kolách základnej časti neokúsili trpkosť prehry. Zvíťazili postupne nad Čiernymi Kľačanmi, Čabom, Bošanmi, Partizánskym, Veľkými Uhercami, Komárnom, Novými Zámkami a Levicami. Ako víťaz základnej časti tak hostili finále 1.ligy na svojej pôde, ktorú poznajú dokonale. Najlepšiu formu si do Zlatých Moraviec priniesli chlapci z Bošian, ktorí zvíťazili v obidvoch zápasoch. Náš tím ale neohrozili. Naši dorastenci zvíťazili v 1 .lige s náskokom na druhé Bošany 4 body a na tretie Čierne Kľačany 5 bodov.

Usporiadateľom celoslovenského finále 1.dorasteneckej ligy sa stali Šarišské Michaľany. Našich chlapcov tak čakala dlhá cesta deň pred samotným turnajom na východ Slovenska. Našu zostavu tvorili: Peter Krčmárik, Filip Borčin, Miloš Kudrej, Patrik Gubov, Martin Šabo a Kristián Frajka. V prvom zápase zdolali Pezinok 6:4, v ostatných dvoch však nestačili na domáce Šarišské Michaľany resp. Kysucké Nové Mesto a jediný bodík ich delil od postupového miesta do stolnotenisovej extraligy. Postupom do baráže o extraligu však zdvihli latku ešte vyššie a za to im patrí gratulácia.